Contact

Wij kijken uit naar uw aanvraag!

Büter Hebetechnik GmbH

Emmener Strasse 9
49716 Meppen
Routeplanner (Google Maps)

p

E-laadpaal gratis te gebruiken door onze bezoekers

Communicatie / Centrale

Telefoon: +49 (0) 5935 – 7059-0
Fax: +49 (0) 5935 – 7059-10

E-mail: info@bueter.de

}

Bereikbaarheid per telefoon

Maandag t/m vrijdag
07:00 tot 17:00 uur

Zaterdag en zondag
Gesloten

Contactpersoon bij Büter Hebetechnik GmbH

Hier vindt u de belangrijkste contactgegevens van onze afdelingen.
Doorsturen via ons hoofdkantoor is de makkelijkste manier als u de exacte contactpersoon niet kent.

Verkoop

>

Verkoopmanagement

Dipl.-Ing. (FH) Hermann Janzen

+49 5935 7059-21
h.janzen@bueter.de

>
Algemene verkoop

Heinz Kathmann

+49 5935 7059-23
h.kathmann@bueter.de

>
Algemene verkoop

Kai Hahnke

+49 5935 7059-42
k.hahnke@bueter.de

>
Verkoopassistente

Ina Tieben

+49 5935 7059-29
i.tieben@bueter.de

Verkoop Benelux

>

Verkoop-Benelux

Ing. Willem-Jan van Opstal

+31 (0) 40 2222-361
opstal@bueter.nl

Verkoop van spoorwegtechnologie

>

Verkoop Spoorwegtechniek

Dipl.-Ing. (FH) Martin Linnenschmidt

+49 5935 7059-25
m.linnenschmidt@bueter.de

Service / After Sales

>

Constructieleiding

>

Constructieleiding

Dipl.-Ing (FH) Laurenz Wilkens

+49 5935 7059-36
l.wilkens@bueter.de

>

Constructieleiding

Dipl.-Ing. (FH)/SFI Marco Gebken

+49 5935 7059-43
m.gebken@bueter.de

Management

>
Directeur

Dipl.-Ing. (FH) Hermann Janzen

+49 5935 7059-21
h.janzen@bueter.de

Contactformulier

Büter Hebetechnik GmbH