Contact

We kijken ernaar uit om van u te horen!

Büter Hebetechnik GmbH

Emmener Str.9
49716 Meppen
Routeplanner (Google Maps)

Communicatie / Centrale

Telefoon: +49 (0) 5935 – 7059-0
Fax: +49 (0) 5935 – 7059-10
info@bueter.de

Bereikbaarheid per telefoon

Maandag t/m vrijdag:
07:00–17:00
Zaterdag – zondag:
Gesloten

Contactpersoon bij Büter Hebetechnik GmbH

Hier vindt u de belangrijkste contactgegevens van onze afdelingen.
Doorsturen via ons hoofdkantoor is de makkelijkste manier als u de exacte contactpersoon niet kent.

Verkoop

>

Verkoopmanagement

Dipl.-Ing. (FH) Hermann Janzen

+49 5935 7059-21
h.janzen@bueter.de

>

Algemene verkoop

>

Algemene verkoop

>

Verkoopassistente

Distributie Benelux

>

Verkoop-Benelux

Ing. Willem- Jan van Opstal

+31 (0) 40 2222-361
opstal@bueter.com

Verkoop van spoorwegtechnologie

>

Verkoop Spoorwegtechniek

Dipl.-Ing. (FH) Günter Knieper

+49 5935 – 7059-0
g.knieper@bueter.de

>

Verkoop Spoorwegtechniek

Dipl.-Ing. (FH) Martin Linnenschmidt

+49 5935 7059-25
m.linnenschmidt@bueter.de

Service / After Sales

>

Leiding

Constructieleiding

>

Constructieleiding

Dipl.-Ing (FH) Laurenz Wilkens

+49 5935 7059-36
l.wilkens@bueter.de

>

Constructieleiding

Dipl.-Ing. (FH)/SFI Marco Gebken

+49 5935 7059-43
m.gebken@bueter.de

Management

>

Directeur

Dipl.-Ing. (FH) Hermann Janzen

+49 5935 7059-21
h.janzen@bueter.de

Contact

Büter Hebetechnik GmbH